Infolinka

+421 650 340 067

Čelný elektrický vysokozdvižný vozík EFL181

Elektrický čelný vysokozdvižný vozík EFL181

Nedávno sme predstavili nový výrobok od spoločnosti EP Equipment, model EFL302. Ten sme dodali spoločnostiam, ako je napríklad Kredoline, kde môžeme po dohode navštíviť a skontrolovať vozidlo v prevádzke. V tomto článku predstavíme jeho menšieho brata, model EFL181.

Menší je hlavne menší rozmermi a nosnosťou, ktorá je 1800 kg. EFL181 je moderný vozík, ktorý sa môže pochváliť elektrickým pohonom napájaným lítiovou batériou a integrovanou nabíjačkou v štandardnej zásuvke. Čo to znamená? Vďaka elektrickému pohonu a absencii výfukových plynov je šetrný k životnému prostrediu a možno ho používať aj v stiesnených priestoroch. Je vhodný na príležitostné používanie, ale aj na niekoľko hodín denne vďaka lítiovej batérii. V skutočnosti ho môžete dobíjať v každej voľnej chvíli, aby ste udržali jeho úroveň nabitia čo najvyššiu. A keďže je nabíjačka integrovaná, nemusíte sa starať o nabíjanie – vozík jednoducho zapojte do elektrickej zásuvky, kedykoľvek ste nablízku. Nepotrebujete 400V zásuvku, ale stačí klasická 230V a vďaka lítiovej batérii nepotrebujete ani vetraný vyhradený priestor. Odpadá aj údržba a dopĺňanie destilovanej vody. Napriek tomu batéria vydrží násobne viac ako bežné trakčné batérie.

Model EFL181 je tiež vybavený moderným a účinným striedavým motorom s dlhou životnosťou. Aj napriek menším rozmerom má model EFL181 veľký priestor pre obsluhu, ktorý nie je štandardnou súčasťou akumulátorových vozíkov. To všetko vďaka lítiovej batérii, ktorá je menšia a ľahšia ako bežná batéria. Zároveň sa používajú len osvedčené komponenty z modelov s až 10-ročnými skúsenosťami, čo výrazne znižuje poruchovosť a náklady na údržbu.

Vozík sa bežne predáva s kvalitným tvarovaným sedadlom, zrkadlami, osvetlením LED, bočným posunom a plnými superelastickými pneumatikami, ktoré majú výrazne dlhšiu životnosť. Môžete si vybrať výšku zdvihu až do 4800 mm, polohovacie zariadenie (hydraulické nastavenie vzdialenosti vidlíc), kabínu, kúrenie a ďalšie vybavenie.

Ak potrebujete vyššiu nosnosť, môžete siahnuť po ďalších súrodencoch z rodiny EFL, EFL252 s nosnosťou 2500 kg alebo EFL352 s nosnosťou 3500 kg.

Máte záujem o vozík alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás na adrese poptavky@simplelift.cz a my vám radi pomôžeme. 

 

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na