Čelný vysokozdvižný vozík EFX2-251 Li-ion za 13 200 € bez DPH. Navyše zľava 400€! Viac informácií a podmienky akcie TU

Infolinka

+421 650 340 067

Najčastejšie otázky

Je možný osobný odber?

Áno, v našej kamennej predajni v Brne na ulici Zábrdovická 18/10a.

Aká dlhá je záručná doba na tovar?

Ak nie je uvedené inak, je to 24 mesiacov, a to aj pre podnikateľské subjekty. Vieme, čo predávame a nášmu tovaru veríme.. Viac tu.

Môžem u vás nechať servisovať tovar po skončení záruky alebo tovar kúpený inde?

Áno, priamo v brnianskej predajni máme servis a opravujeme aj tovar od iných predajcov. Kontaktujte nás alebo vozík privezte a my vám povieme, či je oprava možná.

Kúpil som váš vozík, ale nespĺňa moje očakávania. Môžem ho vrátiť?

Áno, nepoškodený tovar môžete vrátiť do 14 dní. Náklady na dopravu uhrádza kupujúci, a ak využil akciu na dopravu zdarma, musí uhradiť jej cenu podľa bežného cenníka.

Ako môžem uplatniť záruku? Čo ak nie som z Brna?

Najrýchlejšou cestou je reklamovať tovar priamo na našej predajni v Brne. Za náš tovar ručíme, a preto sa neschovávame, ak sa niečo stane. Ak to máte do Brna ďaleko, alebo nemáte k dispozícii auto na prepravu, zavolajte nám a my sa o dopravu postaráme. Ak bude reklamácia oprávnená, bude doprava na naše náklady, tam aj späť. Stačí si pripraviť doklad preukazujúci kúpu.

Ako mám vrátiť tovar v 14-dennej lehote?

Opäť je najlepšou cestou doručenie priamo na našu predajňu. Môžete nás tiež kontaktovať a my dopravu zariadime. K tovaru priložte kópiu dokladu preukazujúcu zakúpenie. Peniaze budú vrátené rovnakým spôsobom ako pri platbe, ak sa nedohodneme inak.

 

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na