Infolinka

+421 650 340 067

Elektrický vysokozdvižný vozík EFL302

Spoločnosť EP-equipment nedávno predstavila elektrický vysokozdvižný vozík EFL302 ako novinku na trhu a teraz je v našej ponuke.

Aké sú jeho výhody a čím sa líši od iných elektrických vysokozdvižných vozíkov?

Tento vozík bol vyvinutý na základe konštrukcie dieselového vozíka a namiesto spaľovacieho motora sa doň vložil elektromotor poháňaný lítiovou batériou. Výsledkom je vozík, ktorý sa vďaka absencii výparov a emisií môže používať v interiéri, ale aj v exteriéri. Vďaka veľkým kolesám a vysokej svetlej výške si poradí aj s nerovným terénom. Vozík má pasívnu ochranu proti vode a možno ho používať aj v daždi. Ak však hľadáte vozík len na vonkajšie použitie, odporúčame vozík s kabínou. Vďaka lítiovej batérii je šetrný k životnému prostrediu s čistou ekologickou stopou, tichý a prevádzkové náklady sú minimálne, až o 50 % nižšie v porovnaní s dieselovými vozíkmi.

Výdrž batérie

EFL302 vydrží na jedno nabitie až 3 hodiny. Batériu možno nabiť na 20 % len za 28 minút a na plnú kapacitu za 2,5 hodiny. Vďaka lítium-iónovej batérii môžete vozík nabíjať kedykoľvek a tak dlho, ako chcete, batéria sa nepoškodzuje ako batérie AGM alebo trakčné batérie a je úplne bezúdržbová.

Vďaka Li-Ion batérii a riadiacej jednotke ZAPI môže byť vozík vybavený telematickým systémom, ktorý umožňuje na diaľku sledovať, kde sa vozík nachádza, a ponúka aj monitorovanie výkonu vozíka, spotreby, účinnosti a dokonca aj diagnostiku porúch.

Vďaka absencii vzduchového a olejového filtra, motorového oleja a štartovacej batérie ušetríte aj na servise.

Nedávno sme dodali vozík ELF302 do spoločnosti Kredoline a po dohode je možné si ho prísť pozrieť. Ak máte záujem, kontaktujte nás na adrese poptavky@simplelift.cz .

Zaujal Vás vozík? Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na