Čelný vysokozdvižný vozík EFX2-251 Li-ion za 13 200 € bez DPH. Navyše zľava 400€! Viac informácií a podmienky akcie TU

Infolinka

+421 650 340 067

ESL122 Ručne vedený elektrický vysokozdvižný vozík

Nedávno sme do nášho sortimentu pridali zaujímavý nový výrobok od výrobcu EP Equipment. Najpredávanejší vysokozdvižný vozík EST122 bol doplnený o lítiovú batériu, ktorá má mnoho výhod oproti gélovým aj trakčným batériám. Viac informácií o lítiových batériách nájdete v našom článku, v ktorom sa venujeme všetkým výhodám tejto technológie.

Vozík ESL122 je napájaný lítiovou batériou 25 V/80 Ah a vďaka robustnému podvozku a stabilnej veži zabezpečuje pohodlnú, efektívnu a plynulú manipuláciu s nákladom.

Je to základná verzia elektrického vysokozdvižného vozíka, ideálna na prechod z ručného zakladača. ESL122 má vynikajúci pomer cena/výkon. Vďaka jednoduchému ovládaniu pohybu pomocou motýlika a tlačidlám na zdvíhanie a spúšťanie vidlíc pre ľavákov aj pravákov s ním môže pracovať naozaj každý. Je ideálnym pomocníkom pre menšie a stredne veľké prevádzky a vďaka svojej vynikajúcej manévrovateľnosti je vhodný do malých a úzkych skladov.

Vďaka kvalitnému spracovaniu hydraulického systému je zdvíhanie a spúšťanie tiché a plynulé. Konštrukcia vozíka je jednoduchá, bezúdržbová a celkovo s nízkymi prevádzkovými nákladmi a možnými nákladmi na opravy.

Na rozdiel od vozíkov typu 12ES má ESL122 aj korytnačie tlačidlo na použitie pri manipulácii v užších priestoroch. Toto tlačidlo spomaľuje rýchlosť jazdy a umožňuje jazdu aj pri vertikálnej polohe oje. Ďalším rozdielom medzi vyššími radmi 12ES je ochranná mriežka, ktorá je v modeli ESL122 z drôteného pletiva.

Tento model vozíka sa ponúka aj vo verzii s batériou AGM s názvom EST122, ktorá je lacnejšia, ale batéria má kratšiu životnosť. Vozík má integrovanú nabíjačku a na jeho dobitie ho stačí zapojiť do štandardnej zásuvky.

Ak teda hľadáte vysokozdvižný vozík na príležitostné použitie alebo ho používate niekoľko hodín denne, ESL122 je pre vás ten pravý. Ponúkame ho v rôznych výškach zdvihu (štandardne od 2,5 m do 3,6 m).

Navštívte našu webovú stránku a pozrite si, ktoré varianty máme na sklade. Ak potrebujete poradiť alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na adrese poptavky@simplelift.cz alebo telefonicky na čísle +420 543 216 031.

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na