Infolinka

+421 650 340 067

Toyota Material Handling

Predstavujeme dodávateľa – Toyota Material Handling.

Jedným z našich dodávateľov je Toyota Material Handling, najväčší svetový výrobca zariadení na manipuláciu s materiálom, známy svojou kvalitou.

Vedeli ste, že Toyota je v súčasnosti druhá najväčšia automobilka na svete? Dosahuje približne tretinu svojho obratu predajom automobilov a dve tretiny predajom manipulačnej techniky. To je obrovský objem. Toyota je zároveň ako japonská spoločnosť známa svojimi hodnotami a výrobnými postupmi, o ktorých sa píše v knihách a ktoré sa vyučujú ako správne základy pre výrobné spoločnosti.

V krajine pôsobia už 21 rokov. V ČR majú viac ako 100 predajní a 100 mobilných servisných technikov, vďaka čomu sú bližšie k zákazníkom. Ako partneri s miestnou pôsobnosťou tieto schopnosti ešte viac posilňujeme. Zákazník má istotu rýchlej reakcie s krátkym časom vybavenia. Servisný tím Toyoty sa môže pochváliť 96 % úspešnosťou opravy na prvé zavolanie a 95 % všetkých potrebných dielov je k dispozícii do 24 hodín. Ak k tomu pridáte legendárnu kvalitu Toyoty, získate skvelú značku pre prevádzky, kde si nemôžete dovoliť odstaviť vozidlo na dlhší čas.

Naše partnerstvo nám umožňuje kombinovať nákladné vozidlá EP Equipment s nákladnými vozidlami Toyota pre najnáročnejšie operácie a najsofistikovanejšie riešenia.

Manipulačné zariadenia Toyota sa hodia všade tam, kde zákazník vyžaduje kvalitu bez kompromisov, napríklad v prevádzkach, kde je k dispozícii len jeden vozík a kde je potrebné mať najspoľahlivejšie riešenie na trhu.

Ponuku značky Toyota si môžete prezrieť v našom e-shope :

  • Ručné paletové vozíky 
  • Ručne vedené elektrické vysokozdvižné vozíky
  • Elektrické paletové vozíky

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na