Infolinka

+421 650 340 067

Výrobca EP Equipment sa predstavuje

Spoločnosť EP Equipment je jedným z najväčších svetových výrobcov zariadení manipulačnej techniky. Je súčasťou skupiny KION, ktorá zastupuje aj dvoch najväčších predajcov manipulačnej techniky v Európe – spoločnosti Still a Linde.

Spoločnosť EP prešla za posledných dvadsať rokov prudkým rozvojom a pod vedením európskych inžinierov sa postupne etablovala ako jeden z najväčších dodávateľov zariadení na manipuláciu s materiálom na západných trhoch.

Montáž strojov prebieha v hlavnom závode priemyselnej oblasti v meste Ningbo v juhovýchodnej Číne. Odtiaľ sa sortiment dostáva k predajcom po celom svete. Okrem pobočiek v jednotlivých krajinách materská spoločnosť pred niekoľkými rokmi zriadila veľké distribučné centrum v Belgicku. Tu je k dispozícii kompletný sortiment náhradných dielov, čo umožňuje veľmi rýchle vybavenie požiadaviek zákazníkov na servis alebo inštaláciu dodatočných zariadení.

Výrobky spoločnosti EP Equipment bodujú u zákazníkov spoľahlivosťou, kvalitným spracovaním a predovšetkým vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Ak sa výrobky Toyota považujú za Mercedes v segmente manipulačnej techniky, potom EP Equipment možno prirovnať k modelu Octavia.

Produktové rady elektrických, dieselových a plynových nákladných vozidiel sú vybavené spoľahlivou nemeckou hydraulikou Schabmüller, japonskými motormi Nissan/Mitsubishi, bočným radením Cascade a špičkovou elektronikou.

Spoločnosť EP výrazne investuje do vlastného vývoja a sleduje najnovšie trendy. Napríklad niektoré elektrické vozíky Lion už vybavila batériami, ktoré predstavujú veľký pokrok v oblasti používateľského komfortu. Navyše má spoločnosť vlastný závod na výrobu týchto batérií, ktorému sa pripisuje budúcnosť.

O tom, že spoločnosť EP nezanedbáva ani dizajnovú stránku svojich výrobkov, svedčí množstvo ocenení, ktoré získala na medzinárodnej úrovni, naposledy získala cenu Design Award 2019 v konkurencii všetkých známych výrobcov.

Výrobky EP Equipment si získavajú priazeň všade tam, kde zákazník oceňuje spoľahlivosť, pevnosť a priaznivú nákupnú cenu. V neposlednom rade je to cena servisných prác a náhradných dielov, ktorá u najväčších značiek často zákazníkov nepríjemne prekvapí. Neustále rastúce čísla predaja v celej západnej a strednej Európe svedčia o dôvere zákazníkov a skvelých vyhliadkach do budúcnosti.

Prezrite si sortiment v našom e-shope:
Elektrické paletové vozíky EP
Vysokozdvižné vozíky EP

Zo zákulisia našej práce

Sledujte viac na